Založ si blog

Miklošovu zdradu slovenských záujmov vidí už aj slepý,

avšak na Slovensku je spravodlivosť absolútne a dokonale slepá. Policajti strieľajú kanibalov, namiesto toho aby ich zavreli, sudcovia prepúšťajú vrahov, namiesto toho, aby ich zavreli a Ing. Ivan M. otvára dvere dokorán privatizácii zahraničným vládam, namiesto toho, aby dvere rozpredaju slovenského majetku zavrel a obhajoval záujmy Slovenska.

Už dávnejšie môj kolega z platformy nezávislých občanov 7statočných Ing. Juraj Blach, CSc. poukázal, na strašné špinavosti, ktoré na slovenskom národe páchajú istí ľudia. Ponechávam teraz nepovšimnuté, že to kolegovi Blachovi zlomilo väzy a jeho názory sa stali na Pravde neprijateľné.

Verím, že moje názory a úvahy sú na pravde prijateľné a moc Ing. I.M. nesiaha až na pravdu. O to viac, že nerobím nič iné, len to, čo moji kolegovia z platformy nezávislých občanov 7statočných – poukazujem na pravdu, odhaľujem podvody, nenávidím  skrivodlivosť a obhajujem čestnosť a statočnosť.

Krutá pravda, ako Ing. Mikloš kontinuálne zapredáva Slovensko zahraničným vládam sa ukazuje aj ďalšími krokmi Ing. I.M.

Deutsche Telekom chce odkúpiť od štátu podiel v Telekome

Vláda v marci tohto roku schválila analýzu Fondu národného majetku, podľa ktorej je predaj menšinového podielu štátu v Telekome jej majoritnému akcionárovi Deutsche Telekom najpravdepodobnejšia a najefektívnejšia možnosť. Minister financií Ivan Mikloš vtedy uviedol, že predaj by sa mal uskutočniť najneskôr do roka a pol.

Odhadovaná trhová hodnota štátneho podielu v spoločnosti by sa podľa analýzy mala pohybovať na úrovni konsolidovaných tržieb firmy. Tie vlani predstavovali 934 miliónov eur. Deutsche Telekom vlastní v spoločnosti Slovak Telekom 51 percent akcií. Ministerstvo hospodárstva vlastní 34 percent akcií a Fond národného majetku15 percent akcií.

Čítajte viac: http://ekonomika.sme.sk/c/5904917/deutsche-telekom-chce-odkupit-od-statu-podiel-v-telekome.html#ixzz1NAhMCQc1

Postup Ing. I.M je za yks rokov počas ktorých rozpredáva Slovensko úplne rovnaký.

 

1. dosadiť do štátnych podnikov svojich ľudí

2. následne poukázať ako v štátnych podnikoch ľudia Ing. I. M alebo Ficovi ľudia kradnú, alebo akí sú neschopní

3. spochybniť vlastníctvo štátneho majetku Slovenskom z titulu, že najlepšie je všetko predať do zahraničia a máme pokoj a provízie,

4. predať lacno a zhrabnúť nejáké tie percentá

5. s úsmevom na tvári ako správny pravičiar Ing. I. M zvýši dane statočným pracujúcim ľuďom, namiesto toho, aby jeho nominanti zvýšili výkon v štátnych firmách a prestali kradnúť a zle manažovať

6. klamať v priamom prenose, že iba privatizácia Západom nás Slovákov zachráni pred krachom

7.


Je pre mňa nepochopiteľné, že Miklošovu zdradu slovenských záujmov vidí už aj slepý, ale OČT to nevidia.

Mocní v tomto štáte však nevidia zlo, nepočujú zlo. Mocní sú k pravde a spravodlivosti slepí.

Ing. I.M. však svoj čin dokoná aj preto, lebo väčšina ľudí mlčí. Žiaľ.

Zatiaľ.

 

Kto chce pomôže a hľadá spôsoby, kto nechce hľadá dôvody

21.11.2011

ako sa to nedá. Zbierame podpisy naďalej pre vznik strany 7 STATOČNÝCH REGIONÁLNA STRANA SLOVENSKA. Ide to veľmi dobre, aj keď chybička sa sem tam vloúdi. Nekupujeme si strany ako bývalá prvá viac »

Bude 7 Statočných pokračovať vo víťaznom ťažení? Tomáš Krak je pripravený na víťazstvá

18.11.2011

Pozývame priaznivcov šachu a 7 Statočných na zápasy 3. a 4. kola extraligy v šachu, ktoré sa uskutoční v sobotu a nedeľu (26.11. a 27.11. 2011) o 10:00 vo Výmenníku I (ulica Obrody č.4) v viac »

Košickí šachisti vo víťaznom ťažení

25.10.2011

Naše družstvo 7 Statočných Košice má za sebou premiéru v slovenskej šachovej extralige 2011/2012. Poučení z úvodu v ročníku 2010/2011 odcestovali naši šachisti na zápasy v plnej sile. Súperi viac »

Katalánsko, Artur Mas

Madrid chystá pre Katalánsko nové voľby

21.10.2017 13:34

Španielska vláda si zaistila opozičnú podporu pre rozpustenie katalánskeho parlamentu a vypísanie predčasných volieb, ktoré by sa mali konať do troch mesiacov.

nôž, vražda, vrah, smrť, obeť, rezanie, útok, čepeľ

Polícia zadržala muža podozrivého z útokov nožom v Mníchove

21.10.2017 12:54

Nemecká polícia zadržala muža podozrivého z útokov nožom v Mníchove.

kostol, viera, cirkev, náboženstvo, veriaci, biblia

Cirkev miluje Európu a verí v jej budúcnosť

21.10.2017 12:49

Európa podľa biskupov nie je len územie, ale aj duchovná výzva.

babiš

Česi už majú názor na šéfa ANO, pripomína expert

21.10.2017 11:39

Česi dnes rozhodnú o zložení Poslaneckej snemovne. Parlamentné voľby sa začali včera.

vladimirspernoga

Som jedným zo zakladateľov platformy nezávislých občanov 7statočných. Verím, že Slovensko bude lepšou krajinou, ak sa nájde aspoň 7statočných v každom meste, obci, dedine a začnú konať dobro pre všeobecné dobro. 7statocnych.sk, ak Vás zaujíma budúcnosť Slovenska. Píšem o všetkom možnom aj nemožnom. Píšem svoje názory a úvahy. Zároveň čas od času vediem Rozhovory s Vladimírom vlažne alebo Rozhovory s Vladimírom važne. Doslovné prepisovanie rozhovorov Vladimírov, tak ako to robí vyšetrovateľ na vyšetrovačke robím preto, aby som zachránil myšlienky Vladimíra pre budúce generácie. Ich čítaním tiež milióny našich obdivovateľ na celom svete získajú pravdivé a autentické výpovede Vladimírov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 77
Celková čítanosť: 178284x
Priemerná čítanosť článkov: 2315x

Autor blogu