Založ si blog

Vladimír : Obama – Yes We Can = Thank You Satan

Ďalšie z mojich sedení s Vladimírom sa nieslo v duchu podpory USA a údivu nad poklesom popularity afroamerického prezidenta Obamu. Vladimír nie s údivom vo svojom bloku na judášskom sme skonštatoval, že stretol veľa Bielych Američanov, ktorí prezidenta nelichotivo nazvali Cocksucker. Slovo cocksucker je odporná americká nadávka definovaná nasledovne cocksucker – insulting terms of address for people who are stupid or irritating or ridiculous

asshole, bastard, dickhead, mother fucker, motherfucker, prick, son of a bitch, whoreson, SOB, shit

dirty word, vulgarism, obscenity, smut, filth – an offensive or indecent word or phrase

disagreeable person, unpleasant person

 

a preto sa s takouto nadávkou nestotožňujem. Obdobne ani Vladimír sa s touto nadávkou na prezidenta Obamu nestotožňuje ale predniesol veľmo špecifický názor, ktorého cieľom je ako vždy „vyvolať polemiku a vášne“ medzi bežnými ľuďmi pracujúcimi každý deň, keďže Vladimír cele dní len špekuluje a preto ho aj ako môj nedostižný vzor v špekulovaní citujem, že čo ON a N prezident Barack Obama:

Pokles popularity spôsobuje depresie u skoro každého politika, ktorý si myslí že je spasiteľom mesta, obce, kraja, krajiny, či dokonca aj sveta. Takéto niečo – depka z poklesu popularity pravdepodobne postihuje v súčasnom období aj spasiteľa USA – Afroameričana Obamu.

Podiel Američanov, ktorí hodnotia pôsobenie Baracka Obamu na poste hlavy štátu pozitívne, prvýkrát od jeho nástupu do úradu klesol pod 40 percent.

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/6016786/obamova-popularita-je-rekordne-nizka.html#ixzz1V7cqyI2r

Barackovi pomáha riešiť depku možno antidepresívum Prozac – tak ako cca. 40 miliónom Američanov, hoc nie je vôbec vylúčené, že na pokles prezidentovej popularity bol nasadený aj tím manipulátorov s verejnou mienkou.

Tak či onak priateľa v Česko, Slovensku, povedzme si otvorene, že pri

rasovom zložení USA podľa wikipédie:

Podľa odhadu United States Census Bureau z roku 2005 vyzerá rasové zloženie USA takto:

• Bieli Američania, 74,7% (okolo 215,3 miliónov). Tento pojem zahrnuje osoby pôvodom z Európy, severnej Afriky, Stredného východu (napr. Arabi) a zo strednej Ázie. Ďalej osoby hispánskeho pôvodu (Hispanoameričanov alebo Hispáncov), ktorí sa z rasového hľadiska považujú za belochov.

• Černosi alebo Afroameričania, 12,1% (asi 34,9 miliónov)

• Ázijskí Američania, 4,3% (12,5 miliónov)

• Americkí Indiáni, 0,8% (2,4 miliónov)

• Pôvodní obyvatelia Havaja a ostatní tichomorskí ostrovania, 0,1% (0,4 miliónov)

• Dve alebo viac rás, 1,9% (5,6 miliónov)

• Ostatní, 6% (17,3 miliónov)

je udivujúce, že Afroameričan Obama klesol pod 40 % popularity až po troch rokoch.

Pre dvoma rokmi som osobne navštívil USA a Barack bol celkom obľúbený. Hlavne v istých komunitách, lebo som sa pýtal na názor černochov na letisku, hispáncov v mekáči a ázijských Američanov predávajúcich nudles.

Odpovede v inej komunite – Bielych Američanov, ktorých som sa dopytoval na Baracka zväčša začínali na písmeno F…. a končili písmenom K, prípadne nasratejší používali výraz C….sucker. Každopádne, moja vzorka Bielych Američanov musela byť skresľujúca, lebo inak by mal pod 40 % pán prezident už pred dvoma rokmi.

Každopádne, tak ako sa všetko mení, čas plynie, kríza pretrváva a antidepresívum Prozac sa stále vo veľkom predáva nielen v USA, menia sa aj názory ľudí. A aj názory USA citizens.

Video Yes We Can = Thank You Satan zhliadlo už viac ako 2 685 709 ľudí.


 

Koľko Američanov po poslednom prieskume verejnej mienky začína meniť názor na prezidenta Obamu, uvedomujúc si, že si nezvolili spasiteľa, ale možno len Satana zastupujúceho zájmy veľkokapitálu, zbrojárskych a farmaceutických firiem a nie bežných USA citizens ?

 

A iný názor z jutubu na Mr. prezident -) 

Kto chce pomôže a hľadá spôsoby, kto nechce hľadá dôvody

21.11.2011

ako sa to nedá. Zbierame podpisy naďalej pre vznik strany 7 STATOČNÝCH REGIONÁLNA STRANA SLOVENSKA. Ide to veľmi dobre, aj keď chybička sa sem tam vloúdi. Nekupujeme si strany ako bývalá prvá viac »

Bude 7 Statočných pokračovať vo víťaznom ťažení? Tomáš Krak je pripravený na víťazstvá

18.11.2011

Pozývame priaznivcov šachu a 7 Statočných na zápasy 3. a 4. kola extraligy v šachu, ktoré sa uskutoční v sobotu a nedeľu (26.11. a 27.11. 2011) o 10:00 vo Výmenníku I (ulica Obrody č.4) v viac »

Košickí šachisti vo víťaznom ťažení

25.10.2011

Naše družstvo 7 Statočných Košice má za sebou premiéru v slovenskej šachovej extralige 2011/2012. Poučení z úvodu v ročníku 2010/2011 odcestovali naši šachisti na zápasy v plnej sile. Súperi viac »

Japonsko, hokkaido, sapporo, výbuch, reštaurácia

Viac ako 40 ľudí utrpelo zranenia pri výbuchu reštaurácie v Japonsku

16.12.2018 16:39

Polícia uviedla, že zatiaľ nemá k prípadu ďalšie podrobnosti.

Jemen, Hudajda, boje, vojna, vojaci, povstalci, bojovníci

V prístave Hudajda zaznamenali aj napriek prímeriu prudké boje

16.12.2018 16:00

Vyslanec OSN Griffiths naliehavo vyzval súperiace strany v Jemene, aby rešpektovali dohodu o prímerí.

Mochovce, elektráreň

Tretí blok Mochoviec podstúpi dôležitú skúšku

16.12.2018 13:45

Slovenské elektrárne pokračovali s dostavbou tretieho a štvrtého bloku Atómovej elektrárne Mochovce aj počas jesenných dní.

Kažimír

Kažimír: Vyrovnaný rozpočet si môžeme dovoliť aj s istými rezervami

16.12.2018 13:21

Víťazmi rozpočtu na rok 2019 sú podľa ministra financií rezort obrany a zdravotníctva.

vladimirspernoga

Som jedným zo zakladateľov platformy nezávislých občanov 7statočných. Verím, že Slovensko bude lepšou krajinou, ak sa nájde aspoň 7statočných v každom meste, obci, dedine a začnú konať dobro pre všeobecné dobro. 7statocnych.sk, ak Vás zaujíma budúcnosť Slovenska. Píšem o všetkom možnom aj nemožnom. Píšem svoje názory a úvahy. Zároveň čas od času vediem Rozhovory s Vladimírom vlažne alebo Rozhovory s Vladimírom važne. Doslovné prepisovanie rozhovorov Vladimírov, tak ako to robí vyšetrovateľ na vyšetrovačke robím preto, aby som zachránil myšlienky Vladimíra pre budúce generácie. Ich čítaním tiež milióny našich obdivovateľ na celom svete získajú pravdivé a autentické výpovede Vladimírov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 77
Celková čítanosť: 196358x
Priemerná čítanosť článkov: 2550x

Autor blogu