Založ si blog

Vladimír : Obama – Yes We Can = Thank You Satan

Ďalšie z mojich sedení s Vladimírom sa nieslo v duchu podpory USA a údivu nad poklesom popularity afroamerického prezidenta Obamu. Vladimír nie s údivom vo svojom bloku na judášskom sme skonštatoval, že stretol veľa Bielych Američanov, ktorí prezidenta nelichotivo nazvali Cocksucker. Slovo cocksucker je odporná americká nadávka definovaná nasledovne cocksucker – insulting terms of address for people who are stupid or irritating or ridiculous

asshole, bastard, dickhead, mother fucker, motherfucker, prick, son of a bitch, whoreson, SOB, shit

dirty word, vulgarism, obscenity, smut, filth – an offensive or indecent word or phrase

disagreeable person, unpleasant person

 

a preto sa s takouto nadávkou nestotožňujem. Obdobne ani Vladimír sa s touto nadávkou na prezidenta Obamu nestotožňuje ale predniesol veľmo špecifický názor, ktorého cieľom je ako vždy „vyvolať polemiku a vášne“ medzi bežnými ľuďmi pracujúcimi každý deň, keďže Vladimír cele dní len špekuluje a preto ho aj ako môj nedostižný vzor v špekulovaní citujem, že čo ON a N prezident Barack Obama:

Pokles popularity spôsobuje depresie u skoro každého politika, ktorý si myslí že je spasiteľom mesta, obce, kraja, krajiny, či dokonca aj sveta. Takéto niečo – depka z poklesu popularity pravdepodobne postihuje v súčasnom období aj spasiteľa USA – Afroameričana Obamu.

Podiel Američanov, ktorí hodnotia pôsobenie Baracka Obamu na poste hlavy štátu pozitívne, prvýkrát od jeho nástupu do úradu klesol pod 40 percent.

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/6016786/obamova-popularita-je-rekordne-nizka.html#ixzz1V7cqyI2r

Barackovi pomáha riešiť depku možno antidepresívum Prozac – tak ako cca. 40 miliónom Američanov, hoc nie je vôbec vylúčené, že na pokles prezidentovej popularity bol nasadený aj tím manipulátorov s verejnou mienkou.

Tak či onak priateľa v Česko, Slovensku, povedzme si otvorene, že pri

rasovom zložení USA podľa wikipédie:

Podľa odhadu United States Census Bureau z roku 2005 vyzerá rasové zloženie USA takto:

• Bieli Američania, 74,7% (okolo 215,3 miliónov). Tento pojem zahrnuje osoby pôvodom z Európy, severnej Afriky, Stredného východu (napr. Arabi) a zo strednej Ázie. Ďalej osoby hispánskeho pôvodu (Hispanoameričanov alebo Hispáncov), ktorí sa z rasového hľadiska považujú za belochov.

• Černosi alebo Afroameričania, 12,1% (asi 34,9 miliónov)

• Ázijskí Američania, 4,3% (12,5 miliónov)

• Americkí Indiáni, 0,8% (2,4 miliónov)

• Pôvodní obyvatelia Havaja a ostatní tichomorskí ostrovania, 0,1% (0,4 miliónov)

• Dve alebo viac rás, 1,9% (5,6 miliónov)

• Ostatní, 6% (17,3 miliónov)

je udivujúce, že Afroameričan Obama klesol pod 40 % popularity až po troch rokoch.

Pre dvoma rokmi som osobne navštívil USA a Barack bol celkom obľúbený. Hlavne v istých komunitách, lebo som sa pýtal na názor černochov na letisku, hispáncov v mekáči a ázijských Američanov predávajúcich nudles.

Odpovede v inej komunite – Bielych Američanov, ktorých som sa dopytoval na Baracka zväčša začínali na písmeno F…. a končili písmenom K, prípadne nasratejší používali výraz C….sucker. Každopádne, moja vzorka Bielych Američanov musela byť skresľujúca, lebo inak by mal pod 40 % pán prezident už pred dvoma rokmi.

Každopádne, tak ako sa všetko mení, čas plynie, kríza pretrváva a antidepresívum Prozac sa stále vo veľkom predáva nielen v USA, menia sa aj názory ľudí. A aj názory USA citizens.

Video Yes We Can = Thank You Satan zhliadlo už viac ako 2 685 709 ľudí.


 

Koľko Američanov po poslednom prieskume verejnej mienky začína meniť názor na prezidenta Obamu, uvedomujúc si, že si nezvolili spasiteľa, ale možno len Satana zastupujúceho zájmy veľkokapitálu, zbrojárskych a farmaceutických firiem a nie bežných USA citizens ?

 

A iný názor z jutubu na Mr. prezident -) 

Kto chce pomôže a hľadá spôsoby, kto nechce hľadá dôvody

21.11.2011

ako sa to nedá. Zbierame podpisy naďalej pre vznik strany 7 STATOČNÝCH REGIONÁLNA STRANA SLOVENSKA. Ide to veľmi dobre, aj keď chybička sa sem tam vloúdi. Nekupujeme si strany ako bývalá prvá viac »

Bude 7 Statočných pokračovať vo víťaznom ťažení? Tomáš Krak je pripravený na víťazstvá

18.11.2011

Pozývame priaznivcov šachu a 7 Statočných na zápasy 3. a 4. kola extraligy v šachu, ktoré sa uskutoční v sobotu a nedeľu (26.11. a 27.11. 2011) o 10:00 vo Výmenníku I (ulica Obrody č.4) v viac »

Košickí šachisti vo víťaznom ťažení

25.10.2011

Naše družstvo 7 Statočných Košice má za sebou premiéru v slovenskej šachovej extralige 2011/2012. Poučení z úvodu v ročníku 2010/2011 odcestovali naši šachisti na zápasy v plnej sile. Súperi viac »

Melania Trumpová

Melania Trumpová navštívila zadržané deti, rozruch vyvolala bundou. V lietadle sa prezliekla

21.06.2018 23:30

Prvá dáma Spojených štátov Melania Trumpová zavítala na neohlásenú návštevu centra pre deti prisťahovalcov, ktoré boli zadržané po nelegálnom príchode do USA.

John Bolton

Londýn, Rím, Moskva. Trumpov poradca mieri do Ruska, aby rokoval o stretnutí s Putinom

21.06.2018 22:16

Poradca amerického prezidenta pre národnú bezpečnosť John Bolton odcestuje do Moskvy, aby tam rokoval o možnom stretnutí prezidenta USA so šéfom Kremľa.

Nemecko, počasie, búrka, škody

Nepriaznivé počasie trápi Česko, silný vietor odrezal tisíce ľudí od elektriny

21.06.2018 22:00

V Českej republike zostalo vo štvrtok popoludní bez elektriny asi 15-tisíc ľudí, a to najmä na severe krajiny.

euro, bankovky, peniaze, mince

Taliani zostávajú verní euru

21.06.2018 21:56

Taliansko nespochybňuje spoločnú európsku menu, povedal na stretnutí Euroskupiny taliansky minister financií a hospodárstva Giovanni Tria.

vladimirspernoga

Som jedným zo zakladateľov platformy nezávislých občanov 7statočných. Verím, že Slovensko bude lepšou krajinou, ak sa nájde aspoň 7statočných v každom meste, obci, dedine a začnú konať dobro pre všeobecné dobro. 7statocnych.sk, ak Vás zaujíma budúcnosť Slovenska. Píšem o všetkom možnom aj nemožnom. Píšem svoje názory a úvahy. Zároveň čas od času vediem Rozhovory s Vladimírom vlažne alebo Rozhovory s Vladimírom važne. Doslovné prepisovanie rozhovorov Vladimírov, tak ako to robí vyšetrovateľ na vyšetrovačke robím preto, aby som zachránil myšlienky Vladimíra pre budúce generácie. Ich čítaním tiež milióny našich obdivovateľ na celom svete získajú pravdivé a autentické výpovede Vladimírov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 77
Celková čítanosť: 188936x
Priemerná čítanosť článkov: 2454x

Autor blogu