Založ si blog

Kasička SDKU a periférny SMERprimátor Raši

To, že SDKU varí a varí kašičku okolo spoločného košického daňového úradu je známe už dlhšie obdobie. Viem to ja, viete to aj Vy, vie a píše o tom aj môj priateľ Vladimír. Rôzne súťaže a podobné „transparentné“ varenie kašičky z dielne SDKU na naplnenie kasičky SDKU je už tak samozrejmé ako je samozrejme, že aj soudruzikapitalisti zo Smeru potrebujú naplniť v Košiciach na regionálnej úrovni svoje kasičky.

Keďže veľká politika (tým aj daňové úrady) sú nateraz mimo dosah Raši, Lazar & Company. /viac o tom píše iný bloger – Zdenko Lipták, ako soudruzikapitalisti zo Smeru rozďeľujú verejné súťaže (Napríklad pri rekonštrukcii parku na Komenského ulici. Park rozdelili na dve časti, rekonštrukciu na obe časti vyhrala ta istá firma a obe zákazky boli na sumu 29 900 EUR. Čiže pod limitných 30 000 EUR a aj 60 000 EUR. Som si istý, že keby bolo potrebné, tak park rozdelia aj na tri časti…)/

 

tak si povedali naši transparentní periférni Smer politici, že varenie kašičky a napĺňanie kasičky SDKU sa pokúsia sťažiť.

Bol na to vybraný periférny SMERprimátor Raši, ktorý použil taktiku „Otvoreného listu:“

 

Na základe podnetov a sťažností Košičanov som povinný ako primátor mesta Košice reagovať na súčasnú situáciu ohľadne zamýšľaného sťahovania daňových úradov v Košiciach do jedného objektu na periférii mesta – na Rozvojovej ulici v Košiciach. Postrehy Košičanov a samotných pracovníkov košických daňových úradov, ktorí sa majú do vybraného spoločného objektu sťahovať, sú pre mňa dôležité a relevantné. Vyplýva z nich, že takto vybrané nové sídlo daňovej správy v Košiciach by jednoznačne malo nevyhovujúcu polohu so zlým dopravným prístupom a neadekvátnymi možnosťami parkovania. Objekt sa nachádza na periférii mesta a dôležité úrady v ňom umiestnené by teda boli občanom i zamestnancom veľmi zle prístupné. http://www.kosice.sk/article.asp?id=9972

Je mimoriadne zaujímavé čítať list primátora mesta Košice, ktorý namiesto budovania mesta, konštatuje, že isté časti mesta sú perifériou, veľmi zle prístupné. Nuž, periféria je periféria, o to viac ak o periférii mesta hovorí periférny SMERprimátor Raši.

 

Klobúk dolu pred SDKU + Smer, ako (ne)chutne varia pred verejnosťou kašičky transparentnosti, aby naplnili kasičky  Smer + SDKU a tým systematicky znechucujú verejnosť, aby účasť voličov vo voľbách klesala, klesala. Snažia sa v SmereSDKU dosiahnuť stav, aby volili už iba ich straníci a prívrženci. Všetci kvôli svojím vlastným kašičkám a kasičkám a občania nech žerú, hoc aj trávu so šmaľcom.

Hlavneže majú v SmerSDKU plné gágory transparentnosti a plné bruchá…

 

Ale šak na každého príde mráz…aj na Mikiho aj na Róberta…Neskôr…Vyčkaj času ako hus klasu, mať by povedali.

 

7.septembra 2011 oficiálne začína 7statočných

 

Nateraz však podávajú si rúčky a hovorí Miki Róbertovi:

SME tRansparetní SDKU a Róbert hovorí Mikimu: SME tRansparetní, bolí aj budeme. Jawôhl.

 

 

Kto chce pomôže a hľadá spôsoby, kto nechce hľadá dôvody

21.11.2011

ako sa to nedá. Zbierame podpisy naďalej pre vznik strany 7 STATOČNÝCH REGIONÁLNA STRANA SLOVENSKA. Ide to veľmi dobre, aj keď chybička sa sem tam vloúdi. Nekupujeme si strany ako bývalá prvá viac »

Bude 7 Statočných pokračovať vo víťaznom ťažení? Tomáš Krak je pripravený na víťazstvá

18.11.2011

Pozývame priaznivcov šachu a 7 Statočných na zápasy 3. a 4. kola extraligy v šachu, ktoré sa uskutoční v sobotu a nedeľu (26.11. a 27.11. 2011) o 10:00 vo Výmenníku I (ulica Obrody č.4) v viac »

Košickí šachisti vo víťaznom ťažení

25.10.2011

Naše družstvo 7 Statočných Košice má za sebou premiéru v slovenskej šachovej extralige 2011/2012. Poučení z úvodu v ročníku 2010/2011 odcestovali naši šachisti na zápasy v plnej sile. Súperi viac »

Japonsko, hokkaido, sapporo, výbuch, reštaurácia

Viac ako 40 ľudí utrpelo zranenia pri výbuchu reštaurácie v Japonsku

16.12.2018 16:39

Polícia uviedla, že zatiaľ nemá k prípadu ďalšie podrobnosti.

Jemen, Hudajda, boje, vojna, vojaci, povstalci, bojovníci

V prístave Hudajda zaznamenali aj napriek prímeriu prudké boje

16.12.2018 16:00

Vyslanec OSN Griffiths naliehavo vyzval súperiace strany v Jemene, aby rešpektovali dohodu o prímerí.

Mochovce, elektráreň

Tretí blok Mochoviec podstúpi dôležitú skúšku

16.12.2018 13:45

Slovenské elektrárne pokračovali s dostavbou tretieho a štvrtého bloku Atómovej elektrárne Mochovce aj počas jesenných dní.

Kažimír

Kažimír: Vyrovnaný rozpočet si môžeme dovoliť aj s istými rezervami

16.12.2018 13:21

Víťazmi rozpočtu na rok 2019 sú podľa ministra financií rezort obrany a zdravotníctva.

vladimirspernoga

Som jedným zo zakladateľov platformy nezávislých občanov 7statočných. Verím, že Slovensko bude lepšou krajinou, ak sa nájde aspoň 7statočných v každom meste, obci, dedine a začnú konať dobro pre všeobecné dobro. 7statocnych.sk, ak Vás zaujíma budúcnosť Slovenska. Píšem o všetkom možnom aj nemožnom. Píšem svoje názory a úvahy. Zároveň čas od času vediem Rozhovory s Vladimírom vlažne alebo Rozhovory s Vladimírom važne. Doslovné prepisovanie rozhovorov Vladimírov, tak ako to robí vyšetrovateľ na vyšetrovačke robím preto, aby som zachránil myšlienky Vladimíra pre budúce generácie. Ich čítaním tiež milióny našich obdivovateľ na celom svete získajú pravdivé a autentické výpovede Vladimírov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 77
Celková čítanosť: 196318x
Priemerná čítanosť článkov: 2550x

Autor blogu