Založ si blog

Depresia je nemoc. Depresívni ľudia hľadajú pomoc aj u kanibalov. Eurokomisár má smolu.

Na Slovensko prišiel neskoro. Kanibala už nieto.

Depresívni ľudia hľadajú pomoc aj u kanibalov a to je fakt, lebo to píšu média. Ja médiám verím, lebo média nikdy neklamú. Niektorí moji priatelia mi hovoria, že som príliš dôverčivý, ale to je jedno. Ja proste verím, že novinári píšu a hovoria pravdu. Tak ako ja hovorím pravdu. A ako hovoria pravdu isto iste aj policajti, politici a roľníci o tohtoročnej úrode.

Napr. o riešení depresií média napísali aj:

Případ záhadně zmizelé Slovenky Lucie Uchnárové (20) ze Sniny se téměř navlas shoduje s příběhem Švýcara, který se málem stal obětí šíleného lidojeda Mateje Čurka! On sám už odpověď nepodá, v košické nemocnici totiž včera na následky střelných zranění, jež utrpěl při zatýkání, zemřel…

Lucia nechtěla žít. Několikrát se neúspěšně pokusila o sebevraždu. Její deprese ještě prohloubil rozchod s přítelem. V roce 2008 chtěla zoufalá dívka skočit nahá z budovy školy. Tehdy se ještě podařilo vše jí rozmluvit. Jenže touha po smrti byla tak silná, že se Lucia stejně jako muž ze Švýcarska rozhodla hledat »pomoc« na internetu.

„Přeji si zemřít,“ oznamovala stroze a čekala na nabídky. Na druhý břeh jí měl pomoci muž, který jí slíbil, že ji omámí léky, uškrtí, pro jistotu bodne do srdce a zakope. A to klidně mohl být Čurko (†43), vždyť identický scénář odchodu ze světa si sjednal i s klientem ze Švýcarska! Čurko navíc vysedával na internetu tolik, že ho kvůli tomu vyhodili z práce…

Lucia se údajně se svým »vykupitelem z depresí« setkala v minulém roce zkraje září a… Od té doby ji nikdo neviděl! Tělo se sice nikdy nenašlo, avšak slovenská policie už překvalifikovala případ zmizení na závažný zločin.

http://www.ahaonline.cz/clanek/musite-vedet/58684/kosicky-kanibal-curko-43-je-mrtvy-ale-snedl-i-lucii.html

Čo nové sa udialo v Košiciach ? Navštívil nás eurokomisár. Nie Janko Figeľ, nie. Janko je už minister, nie eurokomisár.

Navštívil nás eurokomisár – Maďar. A hneď sa vybral navštíviť čarovné zákutia Košíc.

Ale chyba.

Depresívne zapôsobila včerajšia prehliadka košického sídliska Lunik IX pre eurokomisára Lászlóa Andora.

Čítajte viac: http://korzar.sme.sk/c/5909846/eurokomisara-ovanula-na-luniku-ix-depresia.html#ixzz1NSb8XENg

Eurokomisár Lászlóa Andora má teda depku.

Nepríjemné.

Keby žil kanibal, tak by mu s depkou depresiou pomohol.

Keďže kanibal už nežije, eurokomisár musí hľadať pomoc inde a nie na Slovensku.

Čudný svet.

 

 

 

 

Kto chce pomôže a hľadá spôsoby, kto nechce hľadá dôvody

21.11.2011

ako sa to nedá. Zbierame podpisy naďalej pre vznik strany 7 STATOČNÝCH REGIONÁLNA STRANA SLOVENSKA. Ide to veľmi dobre, aj keď chybička sa sem tam vloúdi. Nekupujeme si strany ako bývalá prvá viac »

Bude 7 Statočných pokračovať vo víťaznom ťažení? Tomáš Krak je pripravený na víťazstvá

18.11.2011

Pozývame priaznivcov šachu a 7 Statočných na zápasy 3. a 4. kola extraligy v šachu, ktoré sa uskutoční v sobotu a nedeľu (26.11. a 27.11. 2011) o 10:00 vo Výmenníku I (ulica Obrody č.4) v viac »

Košickí šachisti vo víťaznom ťažení

25.10.2011

Naše družstvo 7 Statočných Košice má za sebou premiéru v slovenskej šachovej extralige 2011/2012. Poučení z úvodu v ročníku 2010/2011 odcestovali naši šachisti na zápasy v plnej sile. Súperi viac »

Ukrajina, Rusko, novinár, zadržanie, Kiril Vyšinský

Kyjev ohlásil ďalšie sankcie proti ruským médiám, blokuje im weby

24.05.2018 13:41

Ukrajina zablokovala webové produkty ruskej mediálnej skupiny Rossija Segodňa a agentúry RIA Novosti Ukrajina.

Fico, Danko

Fico ustúpil Dankovi, Smer predloží jeho návrh na zastropovanie veku odchodu do penzie

24.05.2018 13:36

Smer predloží návrh ústavného zákona o zastropovaní veku odchodu do dôchodku, pričom v prípade mužov bude obsahovať 64 rokov.

Berlusconi, salvin

Berlusconiho strana nepodporí taliansku koaličnú vládu

24.05.2018 13:22

Podľa expremiéra Berlusconiho je koaličný program "naivnou knihou snov" a strana preto zamieri do opozície.

Gazprom, plyn, Rusko

Brusel vyriešil spor s Gazpromom, firma sa vyhla pokute

24.05.2018 13:17

Gazprom sa vďaka dohode o zmene podnikateľských praktík vyhol pokute, ktorá mohla predstavovať až desať percent jeho ročných tržieb.

vladimirspernoga

Som jedným zo zakladateľov platformy nezávislých občanov 7statočných. Verím, že Slovensko bude lepšou krajinou, ak sa nájde aspoň 7statočných v každom meste, obci, dedine a začnú konať dobro pre všeobecné dobro. 7statocnych.sk, ak Vás zaujíma budúcnosť Slovenska. Píšem o všetkom možnom aj nemožnom. Píšem svoje názory a úvahy. Zároveň čas od času vediem Rozhovory s Vladimírom vlažne alebo Rozhovory s Vladimírom važne. Doslovné prepisovanie rozhovorov Vladimírov, tak ako to robí vyšetrovateľ na vyšetrovačke robím preto, aby som zachránil myšlienky Vladimíra pre budúce generácie. Ich čítaním tiež milióny našich obdivovateľ na celom svete získajú pravdivé a autentické výpovede Vladimírov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 77
Celková čítanosť: 187992x
Priemerná čítanosť článkov: 2441x

Autor blogu