Založ si blog

Dzurinda…Ak sa na svete objaví ozajstný génius, spoznáte to podľa toho, že sa proti nemu spoja všetky hlúpe hlavy

– to povedal Jonathan Swift (* 1667 – † 1745) írsky spisovateľ a satirik. To isté povedal dávno, len trochu inými slovami aj môj priateľ Vladimír Gürtler. Na  večeri v Golden royal včera v Košiciach tú vetu zopakoval potom, keď som mu prečítal citát vyššie uvedeného génia satiry, ktorý uverejnil včera regionálny denník Korzár. Pri novinách a regionálnom denníku sme na večierke diskutovali o pravde, aj o vyššie uvedenom citáte, ktorý tak symbolicky vyšiel v dnešných časoch, keď lúza anonymne obtiera si huby na internete a v krčmách a mocipáni sa v parlamente a vo vláde smejú, akí sú tí poväčšinou anonymní kecálkovia na internete zábavní.

Žiaľ, musím dať za pravdu môjmu priateľovi. Dožili sme sa doby, keď komunisti vystrkujú rožky. Ale to je tak všetko, čo teraz už komunisti, hlavne tí starí robia. Na Slovensku totiž vládne už niekoľko rokov génius intríg a moci Ing. Mikuláš Dzurinda. Človek, ktorý je v prieskumoch verejnej mienky jedným z najnenávidenejších politikov a  jeho strana nikdy nezískala v parlamentných voľbách viac ako 20 %.

Musí to byť génius, lebo tie hlúpe hlavy, čo sa proti nemu spájajú sú jednoducho hlupáci, v lepšom prípade osobnostné nuly.

Ku kariére kariérneho komunistu mal Mikuláš ako píše pamätník – mladý Braňko Ondruš veľmi blízko:

Na zhromaždení sa zúčastňuje aj ing. Mikuláš Dzurinda. Nepatrí medzi rečníkov, ale aj tak jeho slová viacerým zostávajú v pamäti. Svojich kolegov vyzýva k zachovaniu rozvahy, upozorňuje, aby sa nerozhodovali s horúcou hlavou, pochybuje o správnosti myšlienky vyhlásenia  generálneho štrajku. Pamätníci tvrdia, že na to ťažko možno zabudnúť ? taký názor tam bol vtedy ojedinelý. http://www.noveslovo.sk/b/74/Komunisticka_historia_Mikulasa_Dzurindu

 

Ale vráťme sa ku komunistom, lebo témou večere v GR nebol génius intríg, ale následky nášho odpustenia komunistickým vrahom a vlastizradcom:

Tým komunistom, ktorí za 40 rokov dotiahli Slovensko na pokraj kolapsu socialistickej ekonomiky.

Tý komunistom, ktorí neváhali v túžbe po moci poslať na smrť nielen biskupa Gojdiča, ale aj svojho vlastného ministra zahraničných veci Vladimíra Clementisa. Poznámka pre neznalých: Aj Dzurinda je v súčasnosti minister zahraničných veci

Tým komunistom, ktorí ľudí s iným názorom posielali do jáchymovského pekla alebo do gulagov.

Tým komunistom, ktorí by mali byť radi, že neskončili ako karpatský genius Ceausescu s manželkou Elenkou.

Tým komunistom, ktorí nakoniec sprivatizovali, rozkradli a rozpredali aj to málo, čo sa za 40 rokov vlády komunistov na Slovensku vybudovalo.

 

Nechať komunistov len tak, bez potrestania po novembri 1989, to bola tá najväčšia chyba.

To bola najväčšia chyba, že komunistickým špinám a vrahom sa nič nestalo.

To naše kresťanské a demokratické odpustenie. To, že sme im dopriali preplávať bez úhony zamatovou revolúciou v novembri 1989, to bolo to semienko, z ktorého vyrástli dnešní Judáši, farizejovia, zapredanci Slovenska.

 

Oni si totiž všimli, že sme národ holubičí. Komunistických vrahov a vlastizradcov sme nechali a nechávame umrieť prirodzenou smrťou a preto si teraz súčasní mocipáni – Judáši, farizejovia, zapredanci Slovenska robia, čo len chcú. Mysliac si, že sa im za ich podvody, klamstvá, rozpredaj vlasti, vraždy /Remiáš/ nič nestane, tak ako sa nič nestalo komunistickým vrahom.

 

A ešte k tomu aj starí komunisti vystrkujú rožky po objavení čara internetu.

Norimberský proces bol medzinárodný súdny tribunál, ustanovený podľa Londýnskej dohody o prenasledovaní vojnových zločincov z 8. augusta 1945 (medzi USA, ZSSR, Spojeným kráľovstvom a Francúzskom), pre potrestanie vojnových zločinov spáchaných počas druhej svetovej vojny.

Verím, že raz pride deň, keď možno aspoň symbolicky prebehne napr. Košický proces ako súdny tribunal s komunistami – vrahmi a vlastizradcami, ktorí boli pri moci do roku 1989 a potom aj s Judášmi, Farizejmi a zapredanci Slovenska, ktorí boli pri moci po roku 1989. A proces aj s vrahom/vrahmi Remiáša samozrejme. To všetko, viac menej mi povedal svoj názor môj priateľ Vladimír Gürtler včera na večeri v Golden Royal a ja som s otvorenými ústami počúval…a ešte môj priateľ Vladimír Gürtler dodal: Trest smrti je zrušený, takže podvodníci, Judáši, Farizejovia a zapredanci Slovenska neskončia v súlade s normami EU na šibenici, ale žaláru by uniknúť nemali…a keď nie skutočnému, tak žalár v pekle ich na tuti neminie.

Lebo BOH existuje a nakoniec aj tá božia spravodlivosť existuje. Veď aj preto sa všetci tí hlavouni – aj komunisti spovedali a spovedajú tesne pred svojou smrťou.

 

 

 

Kto chce pomôže a hľadá spôsoby, kto nechce hľadá dôvody

21.11.2011

ako sa to nedá. Zbierame podpisy naďalej pre vznik strany 7 STATOČNÝCH REGIONÁLNA STRANA SLOVENSKA. Ide to veľmi dobre, aj keď chybička sa sem tam vloúdi. Nekupujeme si strany ako bývalá prvá dáma z Pereša a ani neposielame deti zbierať podpisy ako Anča z Čadce. Normálne chodíme medzi ľudí a diskutujeme. Nebojíme sa ísť medzi občanov, na rozdiel od súčasných [...]

Bude 7 Statočných pokračovať vo víťaznom ťažení? Tomáš Krak je pripravený na víťazstvá

18.11.2011

Pozývame priaznivcov šachu a 7 Statočných na zápasy 3. a 4. kola extraligy v šachu, ktoré sa uskutoční v sobotu a nedeľu (26.11. a 27.11. 2011) o 10:00 vo Výmenníku I (ulica Obrody č.4) v mojich rodných Košiciach. V sobotu bude súperom 7 Statočných Košice družstvo ŠK Modra a v nedeľu družstvo ŠK Dunajská Streda. Predpokladaná dĺžka kola cca 5 hodín. Pri vstupe do [...]

Košickí šachisti vo víťaznom ťažení

25.10.2011

Naše družstvo 7 Statočných Košice má za sebou premiéru v slovenskej šachovej extralige 2011/2012. Poučení z úvodu v ročníku 2010/2011 odcestovali naši šachisti na zápasy v plnej sile. Súperi boli zdatní ale naši hráči ešte zdatnejší. V 1.kole v sobotu 22.10.2011 narazili naši hráči na minuloročného víťaza Caissa Čadca. Asi 3 hodiny bol zápas otvorený, [...]

Izrael, Palestína, Hamas, Pásmo Gazy

Šéf izraelskej armády: Izrael musí v Gaze vyvinúť väčší tlak

09.12.2023 22:13

Humanitárne organizácie v spoločnom vyhlásení uviedli, že sú "zhrozené" postojom USA.

Krisztián Forró, Aliancia

Líder Aliancie Krisztián Forró sa chce uchádzať o prezidentský úrad

09.12.2023 17:07

So zberom podpisov potrebných na kandidatúru začne v najbližších dňoch.

PAAS

Muž sa v Bratislave vlámal do parkovacieho automatu a ukradol hotovosť

09.12.2023 15:27

Okolnosti prípadu vyšetruje polícia.

tanker

Tanker s venezuelskou ropou stroskotal v indonézskych vodách

09.12.2023 13:25

Indonézske námorníctvo v sobotu popoludní počas najväčšieho prílivu nasadilo do záchrannej akcie šesť remorkérov.

vladimirspernoga

Som jedným zo zakladateľov platformy nezávislých občanov 7statočných. Verím, že Slovensko bude lepšou krajinou, ak sa nájde aspoň 7statočných v každom meste, obci, dedine a začnú konať dobro pre všeobecné dobro. 7statocnych.sk, ak Vás zaujíma budúcnosť Slovenska. Píšem o všetkom možnom aj nemožnom. Píšem svoje názory a úvahy. Zároveň čas od času vediem Rozhovory s Vladimírom vlažne alebo Rozhovory s Vladimírom važne. Doslovné prepisovanie rozhovorov Vladimírov, tak ako to robí vyšetrovateľ na vyšetrovačke robím preto, aby som zachránil myšlienky Vladimíra pre budúce generácie. Ich čítaním tiež milióny našich obdivovateľ na celom svete získajú pravdivé a autentické výpovede Vladimírov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 77
Celková čítanosť: 277158x
Priemerná čítanosť článkov: 3599x

Autor blogu